Elämää arjen yläpuolella.

Kilpailut

 

TULOKSET 4.11.2018 Special Olympics – Huittisten Ratsastuskeskus 

 

LUOKKA 1 Special Olympics, käyntiohjelma 2

Mirja Puntala – Dorit 87,5/62,5 %

Veikko Nurminen – Rorata 84,5/60,357 %

 

LUOKKA 2 Special Olympics, käyntiohjelma 2015

 Lotta Romsi – Flamenco 94,5/63 %

 

LUOKKA 3  Special Olympics, käynti-raviohjelma 2015 

Joonas Rasinen – Hanra 118,5/65,83 %

Jasmin Blomander – Mas 117/65,00 %

Olli Aarnio – Acco 116/64,44 %

Tiia Lehto – Farinelli 115/63,88 %

Joel Kasurinen – Flamenco 110,5/61,389 %

 

LUOKKA 4 Special Olympics, käynti-ravi-laukkaohjelma 2015

 

 Ronja Laakkonen – Tayson 124,5/65,526 %

Jenny Kärkkäinen – Ritu 123,5/65,000 %

Sofia Tikkanen – Flamenco 121,0/63,684 %

Toomas Lahtinen – Hanra 120,5/63,421 %

*********************************

Ilona Koskinen – Acco 120,5/63,421 %

Tanja Pyykkö – Rorata 119,0/62,631 %

Anna Pakarinen – Farinelli 118,0/62,105 %

Sara Ristimäki – Napsu 114,0/60,000 %

 

LUOKKA 5  K.N.Special, partneriluokka

Tiisa Lahtinen – Orelie 161,5/64,600 %

Tiia Lehtonen – Fifi 152,5/61,000 %

Riikka Malinen – Lambada 150,5/60,200 %

Anni Kotkatvuori – Orelie 150,5/60,200 %

Sari Ojala – Barbé 140,0/56,000 %

 

UNIFIED-JOUKKUEET

Toomas Lahtinen – Tiisa Lahtinen 63,421 % - 64,600 %=64,010 %

Jenny Kärkkäinen – Tiia Lehtonen 65,000 % - 61,000 %=63 %

Sofia Tikkanen – Anni Kotkatvuori 63,684 % - 60,2 %=61,942 %

Tanja Pyykkö – Riikka Malinen 62,631 % - 60,200 %=61,415 %

Jasmin Blomander – Sari Ojala 65,000 % - 56,000 %=60,5 %

 

**************************************************

TULOKSET 8.4. / WORKING TRIAL 

LUOKKA 1                Special Olympics, Working Trail, laukka

                                   I Nippe Lahtinen – Hanra 77,5p

                                   II Ronja Laakkonen – Tayson 76,0p

                                   III Sara Ristimäki – Tigger 74,0p

                                   IV Tanja Pyykkö – Tayson 73,5p

                                   V Teresa Rantamäki – Tigger 71,0p

                                   VI Sofia Tikkanen – Fortuna 70,0p

                                                                     

LUOKKA 2                Special Olympics, Working Trail, ravi

                                   I Wivan Atrila – Farinelli 52p

                                   II Teo Ruoslahti – Rorata 49,0p

                                  III Nea Peltonen – Flamenco 48,5p

                                   IV Ida Lindström – Flamenco 45,5p

                                   V Niko Puranen – Mas 45p

                                   VI Viivi Laine – Matt 41,5p

                                   *****************************

                                   I Tiia Lehto – Matt 52,5p

                                   II Joonas Rasinen – Hanra 52p

                                   II Olli Aarnio – Kama 52p

                                   IV Klaus Muller – Matt 51p

                                   V Anna Pakarinen – Farinelli 48p

                                   V Annika Olo – Flamenco 48p

                                   VII Joel Kasurinen – Rorata 47p                                                                                                        

LUOKKA 3                Special Olympics, Working Trail, käynti

                                   Lotta Romsi – Flamenco 44,5p

 

                                            TULOKSET 8.4./ MUUT OHJELMAT 

(luokka 4 ja luokka 5 yhdistetty)

LUOKKA 4                Special Olympics, käyntiohjelma 2015/ LUOKKA 5                                                                                              Special Olympics, käyntiohjelma 2

                                   I Mirja Puntala – Dorit 92,5/66,07 %

                                   II Veikko Nurminen – Mas 90,5/64,64 %

                                   III Lotta Romsi – Flamenco 44,5/63 %

 

LUOKKA 6                Special Olympics, käynti-raviohjelma 2015

                                   I Teo Ruoslahti – Acco 126/70 %

                                   II Wivan Atrila – Farinelli 118/65,55 %

                                   III Nea Peltonen – Flamenco 117,5/65,27 %

                                   Niko Puranen – Mas 116/64,44 %

                                   Ida Lindström – Flamenco 114/63,33 %

                                   Viivi Laine – Matt 113/62,77 %

                                   *************************************

                                   I Olli Aarnio – Kama 124,5/69,16 %

                                   II Joonas Rasinen – Acco 121/67,22 %

                                   III Tiia Lehto – Farinelli 119,5/66,38 %

                                   Klaus Muller – Matt 117/65 %

                                   Joel Kasurinen – Rorata 116/64,4 %

                                   Annika Olo – Flamenco 115/63,88 %

                                  

LUOKKA 7                Special Olympics, käynti-ravi-laukkaohjelma 2015

                                   I Ronja Laakkonen – Rieke 131/68,94 %

                                   II Sofia Tikkanen – Acco 128/67,36 %

                                   III Teresa Rantamäki – Tigger 123/64,73 %

                                   Jasmin Blomander – Mas 118/62,10 %

                                   *****************************************

                                   I Nippe Lahtinen – Acco 127/66,84 %

                                   II Sara Ristimäki – Pixel II 123,5/65,00 %

                                   III Tanja Pyykkö – Rorata 121,5/63,94 %

                                   Anna Pakarinen – Farinelli 120/63,15 %